Kommentben tudtok egymással beszélgetni.

876 responses »

1. Sziasztok !
    Olvastam hogy az alfa és a fészek az a két civil hely ahol még foglalkoznak egyedülálló örökbefogadókkal.
    Ezt jól olvastam ?van valakinek ebben tapasztalata?
    Köszönöm szépen !

Kedvelés

• Egy gyerek mindig.aldas.az.ember.eletebenszeretnek őrokbe fogadni.egy egyéves.kislany.egyedul ellen anunkam van csak 42eves.vagyok.es.sueretnem.ha.lenne.mellettem.valaki.amikor.megorekszem.itt.elek graczba.es itt.is.szeretnem.az.orokbefogadast

Kedvelés

2. Sziasztok!
    Jövő héten megyek személyesen érdeklődni a Hajdú-Bihar megyei TEGYESZ-hez. Egyedülállóként szeretnék 3-7 év körüli magyar kislányt örökbe fogadni korrigálható problémával. Van bármiféle hasznos tippetek, tanácsotok az első elbeszélgetésre? Nem tudom, mire számítsak, hogy fog ez zajlani. Mindenképpen az országos listát válasszam majd? A megyein esélyem sem lenne? Mit jósoltok, mennyi időbe telne a paraméterekkel gyermeket kapnom?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

Kedvelés

• Látom nem írt senki…szerintem ott mindent el fog mondani a tanácsadó (azóta lehet túl is vagy rajta), és ha korban ekkora gyereket elfogadsz akkor szerintem hamar sorra kerülsz. Nem is kell jelentkezned se alapítványhoz, se országos listára. Sok sikert

Kedvelés

3. Kedves Olvasók!
    Van köztetek olyan szerencsés, aki egyedülálló (meleg) férfiként fogadott örökbe sikeresen, és lenne olyan kedves megosztani velem a tapasztalatait?
    Előre is nagyon megköszönöm.
    További kellemes napot mindenkinek.

Kedvelés

• Szia!
        Eddig pozitív, bár ez még nagyon az eleje. A tanácsadó hölgy a tegyesznél nagyon nyitott, és elfogadó. Első alkalommal elmondta a folyamatot, és kitöltöttem a kérelmet. Aztán rá pár hétre jött környezettanulmányra, akkor többet beszélgettünk a családról, barátokról, az életről. A pszichológia vizsgálat lesz majd a következő lépés pár hét múlva, arra két hónapot kellett várni, eléggé zsúfolt az időbeosztásuk. 🙂

Kedvelés

• Szia David,
          Kivancsian varjuk a fejlemenyeket:) Hasonlo cipoben jarok (egyedulallo, meleg ferfikent), egy eve fontolgatom komolyabban, hogy belevagok.
          Inspiralo lenne olvasni hogyan alakulnak nalad a dolgok.
          Hajra,

Kedvelés

Szólj hozzá!

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.